Kaapelit ja adapterit

Meiltä Dustinilta löydät kaiken tarvittavan liitäntöjen tekemiseen ja asioiden kytkemiseen. Valikoimastamme löydät niin verkkokaapelit, näyttökaapelit, äänikaapelit ja paljon muuta. Laaja valikoimamme kattaa kaikki tarpeesi.

Johtosotkujen siistimiseksi ja välttämiseksi tässä kategoriassa on myös johtokouruja ja kanavia, jotka ovat erinomaisia työpöydällä, palvelinhuoneessa ja vastaavissa ympäristöissä.

Älä epäröi ottaa meihin yhteyttä, jos sinulla on kysyttävää valikoimasta tai jostain tietystä mallista.

Suodatin

m
m
Direktronik Kytkentäkaapeli LC/UPC LC/UPC OS2 15m
Tuotenumero 5010674619 Valm. tuotenro. 117-0644
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS2
Tilaustuote
36,95 €
Prokord HDMI FIBER 2.0 PREMIUM 4K GOLD 10m HDMI Uros HDMI Uros
Tuotenumero 5011134883 Valm. tuotenro. HD2HD10-OPT-LSZH
  • Kaapelin tyyppi HDMI-kaapeli
  • Pituus 10 m
  • Tyyppi vasemmanpuoleisen liittimen HDMI
  • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Yli 100 jäljellä
195,80 €
Prokord Video Adapter Kit Premium All+USB DisplayPort DisplayPort Mini HDMI Micro HDMI Mini USB-C Uros HDMI Naaras Musta
Tuotenumero 5011140793 Valm. tuotenro. D-VAKP-ALL
  • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi HDMI
  • Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Naaras
  • Väri Musta
Yli 100 jäljellä
149 €
Targus USB-C to 4-Port USB-A Hub
Tuotenumero 5011208813 Valm. tuotenro. ACH226EU
    18 jäljellä
    35,96 €
    Prokord TP-Cable STP CAT.6 Shielded Lszh RJ45 2m Green RJ-45 RJ-45 CAT 6 2m Vihreä
    Tuotenumero 5010967606 Valm. tuotenro. STP-0029
    • Verkkokaapelin tyyppi Verkkokaapeli
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
    • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
    • Luokka CAT 6
    Yli 100 jäljellä
    3,97 €
    Prokord TP-Cable UTP CAT.6 Unshielded Lszh RJ45 0.3m Grey RJ-45 RJ-45 CAT 6 0.3m Harmaa
    Tuotenumero 5010967705 Valm. tuotenro. UTP-0004
    • Verkkokaapelin tyyppi Verkkokaapeli
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
    • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
    • Luokka CAT 6
    Yli 100 jäljellä
    3,97 €
    Startech 1 Port FTDI USB to Serial RS232 Adapter Cable with COM Retention Musta
    Tuotenumero 5010758764 Valm. tuotenro. ICUSB2321F
    • Tyyppi Sarjasovitin
    • Liitettävyystekniikka Langallinen
    • Tiedonsiirtoprotokolla RS-232
    • Väri Musta
    12 jäljellä
    39,95 €
    Startech .com USB 3.0 to HDMI Adapter, 1080p (1920x1200), Slim/Compact USB to HDMI Display Adapter Converter for Monitor, USB Type-A External Video & Graphics Card, Black, Windows Only 9 pin USB Type A Uros HDMI Tyyppi A Naaras Musta
    Tuotenumero 5011317104 Valm. tuotenro. USB32HDES
    • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
    • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi HDMI Tyyppi A
    • Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Naaras
    • Väri Musta
    16 jäljellä
    79,98 €
    Prokord Video Adapter Kit Premium All+USB DisplayPort DisplayPort Mini DVI-D HDMI Micro HDMI Mini USB-C Uros HDMI Naaras Musta
    Tuotenumero 5011140792 Valm. tuotenro. D-VAKP-ALL+USB
    • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
    • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi HDMI
    • Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Naaras
    • Väri Musta
    Yli 100 jäljellä
    -38%
    159,96 €99 €
    Prokord TP-Cable UTP CAT.6 Unshielded Lszh RJ45 1.5m White RJ-45 RJ-45 CAT 6 1.5m Valkoinen
    Tuotenumero 5010967725 Valm. tuotenro. UTP-0024
    • Verkkokaapelin tyyppi Verkkokaapeli
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
    • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
    • Luokka CAT 6
    Yli 100 jäljellä
    10,42 €
    Prokord Thunderbolt 3 Certified 0.5m 24 pin USB-C Uros 24 pin USB-C Uros
    Tuotenumero 5011175054 Valm. tuotenro. T3CC-05
    • Kaapelin tyyppi Thunderbolt-kaapeli
    • Pituus 0.5 m
    • Tyyppi vasemmanpuoleisen liittimen 24 pin USB-C
    • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
    Yli 100 jäljellä
    36,90 €
    Jenving SUPRA EFF-IXLR PAIR 2M 2m 3 pin XLR Uros 3 pin XLR Naaras
    Tuotenumero 5010910549 Valm. tuotenro. 1001901287
    • Kaapelin tyyppi Mikrofonin johto
    • Kaapelin tyyppi Mikrofonin johto
    • Pituus 2 m
    • Tyyppi vasemmanpuoleisen liittimen 3 pin XLR
    Tilaustuote
    103,95 €
    Ubiquiti UFiber SC/APC SC/APC G.657.A1 1.5m
    Tuotenumero 5011232311 Valm. tuotenro. UF-SM-PATCH-APC-APC
    • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/APC
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC/APC
    • Yhteensopivuusstandardit G.657.A1
    • Pituus 1.5 m
    18 jäljellä
    16,95 €
    Prokord Usb-hub 4-Ports USB 3.0 Hub
    Tuotenumero 5011307510 Valm. tuotenro. PK-304B
    • Tyyppi Hub
    • Liitännät 4 x USB 3.0 Type A
    Yli 100 jäljellä
    19,90 €
    TP-Link Bluetooth 5.0 Nano USB Adapter Musta
    Tuotenumero 5011282432 Valm. tuotenro. UB500
    • Väri Musta
    42 jäljellä
    29,14 €
    Prokord TP-Cable U/FTP CAT.6A Slim Lszh RJ45 1.0m White RJ-45 RJ-45 CAT 6a 1m Valkoinen
    Tuotenumero 5011141688 Valm. tuotenro. U/FTP-0003
    • Verkkokaapelin tyyppi Verkkokaapeli
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
    • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
    • Luokka CAT 6a
    Yli 100 jäljellä
    11,66 €
    Prokord HDMI 2.0 4K GOLD 5M 5m HDMI Uros HDMI Uros
    Tuotenumero 5011091178 Valm. tuotenro. HDMI2.0-H-0005
    • Kaapelin tyyppi HDMI-kaapeli
    • Pituus 5 m
    • Tyyppi vasemmanpuoleisen liittimen HDMI
    • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
    Yli 100 jäljellä
    21,90 €
    Prokord Virtajohto 0.6m Power IEC 60320 C13 Uros IEC 60320 C14 -virtaliitin Naaras
    Tuotenumero 5011180940 Valm. tuotenro. DPC-C132X
    • Kaapelin tyyppi Virran jatkojohto
    • Kaapelin tyyppi Sähköjatkojohto
    • Pituus 0.6 m
    • Tyyppi vasemmanpuoleisen liittimen Power IEC 60320 C13
    Yli 100 jäljellä
    11,90 €

    Näytetään 18 tuotetta 2691 :sta