Kuituoptiset adapterit

Suodatin

Direktronik Adapter LC/LC UPC SM Duplex Blue LC/UPC Naaras LC/UPC Naaras
Tuotenumero 5011012661 Valm. tuotenro. 117-2638
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Naaras
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Naaras
13 jäljellä
8,95 €
Direktronik Adapter SC/SC Upc SM Simplex Blue
Tuotenumero 5011190170 Valm. tuotenro. 117-2660
    33 jäljellä
    5,95 €
    Pro Optix Verkkovaimennin LC single-mode Uros LC single-mode Naaras
    Tuotenumero 5011201659 Valm. tuotenro. ATTN-LC-LC-M/F-5DB
    • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
    • Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
    • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
    • Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Naaras
    7 jäljellä
    51,96 €
    Deltaco FBP-1039
    DeltacoFBP-1039
    Tuotenumero 5010998661 Valm. tuotenro. FBP-1039
      48 tuntia
      6,94 €

      Näytetään 4 tuotetta 4 :sta