Kuituoptiset kaapelit

Suodatin

m
m
Ubiquiti Verkon kaapeli LC/PC LC/PC 61m
Tuotenumero 5011185905 Valm. tuotenro. FC-SM-200
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC
  • Pituus 61 m
6 jäljellä
168,95 €
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 3.0M LC/UPC LC/UPC OM1 3m
Tuotenumero 5011177952 Valm. tuotenro. OM1-LC-LC-3
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 62.5 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OM1
50 jäljellä
27,13 €
Ubiquiti UniFi LC/UPC LC/UPC OM3 5m
Tuotenumero 5011227157 Valm. tuotenro. UOC-5
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 50 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OM3
5 jäljellä
39 €
Ubiquiti Verkon kaapeli LC/UPC LC/UPC 91.4m
Tuotenumero 5011108004 Valm. tuotenro. FC-SM-300
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Pituus 91.4 m
3 jäljellä
191,95 €
Prokord Fiber Os1 LC-LC 9/125 Duplex SM 15.0m LC/UPC LC/UPC OS1 15m
Tuotenumero 5011177974 Valm. tuotenro. OS1-LCLC-15
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS1
25 jäljellä
55,90 €
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 15.0m SC/UPC SC/UPC OS1 15m
Tuotenumero 5011177987 Valm. tuotenro. OS1-SCSC-15
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS1
Yli 100 jäljellä
50,86 €
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/UPC G.657.A1 1.5m
Tuotenumero 5011232310 Valm. tuotenro. UF-SM-PATCH-UPC-APC
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/APC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Yhteensopivuusstandardit G.657.A1
  • Pituus 1.5 m
19 jäljellä
10,95 €
Pro Optix Kytkentäkaapeli SC/UPC SC/UPC OS2 1m
Tuotenumero 5011126464 Valm. tuotenro. OS2-SC-SC-1M-P
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS2
3 jäljellä
37,94 €
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 1.0m SC/UPC SC/UPC OS1 1m
Tuotenumero 5011177982 Valm. tuotenro. OS1-SCSC-1
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS1
Yli 100 jäljellä
29,43 €
Prokord Fiber Os1 SC-SC 9/125 Duplex SM 3.0m SC/UPC SC/UPC OS1 3m
Tuotenumero 5011177984 Valm. tuotenro. OS1-SCSC-3
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS1
Yli 100 jäljellä
24,50 €
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 0.5M LC/UPC LC/UPC OM1 0.5m
Tuotenumero 5011177949 Valm. tuotenro. OM1-LCLC-0.5
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 62.5 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OM1
Yli 100 jäljellä
20,27 €
Ubiquiti UFiber SC/APC SC/APC G.657.A1 1.5m
Tuotenumero 5011232311 Valm. tuotenro. UF-SM-PATCH-APC-APC
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/APC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC/APC
  • Yhteensopivuusstandardit G.657.A1
  • Pituus 1.5 m
5 jäljellä
16,95 €
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 7.0M SC/UPC LC/UPC OM3 7m
Tuotenumero 5011177943 Valm. tuotenro. OM3-LCSC-7
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 50 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OM3
85 jäljellä
48,63 €
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 15.0M LC/UPC LC/UPC OM3 15m
Tuotenumero 5011177936 Valm. tuotenro. OM3-LCLC-15
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 50 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OM3
77 jäljellä
56,56 €
Deltaco Verkon kaapeli SC/PC LC/PC OS2 5m
Tuotenumero 5010076847 Valm. tuotenro. LCSC-5S
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/PC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/PC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS2
7 jäljellä
49,95 €
Deltaco LCSC-700 SC/UPC LC/UPC OM4 0.5m
Tuotenumero 5011105869 Valm. tuotenro. LCSC-700
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 50 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OM4
1 jäljellä
37,94 €
Direktronik LC-LC Multimode Duplex Teal 30m LC/UPC LC/UPC OM3 30m
Tuotenumero 5011119277 Valm. tuotenro. 117-1324
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Yhteensopivuusstandardit OM3
  • Pituus 30 m
18 jäljellä
75,95 €
Pro Optix Kytkentäkaapeli SC/UPC LC/UPC OS2 1m
Tuotenumero 5011126470 Valm. tuotenro. OS2-LC-SC-1M-P
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS2
12 jäljellä
37,94 €
Pro Optix Kytkentäkaapeli SC/UPC LC/UPC OS2 2m
Tuotenumero 5011126471 Valm. tuotenro. OS2-LC-SC-2M-P
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS2
15 jäljellä
41,95 €
Pro Optix Kytkentäkaapeli SC/UPC LC/UPC OS2 5m
Tuotenumero 5011126473 Valm. tuotenro. OS2-LC-SC-5M-P
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS2
15 jäljellä
49,95 €
Pro Optix Kytkentäkaapeli LC/UPC LC/UPC OS2 1m
Tuotenumero 5011126476 Valm. tuotenro. OS2-LC-LC-1M-P
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit OS2
11 jäljellä
37,94 €

Näytetään 21 tuotetta 207 :sta