Lisätarvikkeet

Suodatin

TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5010968219 Valm. tuotenro. TL-SM311LM
  • Valmistaja TP-LINK
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
  • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
36 jäljellä
24,80 €
Mikrotik S+RJ10 10 Gigabit Ethernet
Tuotenumero 5011091064 Valm. tuotenro. S+RJ10
  • Valmistaja MikroTik
  • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
13 jäljellä
73,78 €
Ubiquiti UniFI DAC SFP+ 0.5M
Tuotenumero 5011181302 Valm. tuotenro. UC-DAC-SFP+
    4 jäljellä
    20,46 €
    Delock Switch RJ45 10/100/1000 2 port manual bidirectional
    Tuotenumero 5011256076 Valm. tuotenro. 87673
      6 jäljellä
      19,22 €
      Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
      Tuotenumero 5011070075 Valm. tuotenro. UF-RJ45-1G
      • Valmistaja Ubiquiti
      • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
      • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
      • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
      7 jäljellä
      21,70 €
      Ubiquiti UniFi Switch Flex Utility
      Tuotenumero 5011199393 Valm. tuotenro. USW-FLEX-UTILITY
        7 jäljellä
        67,58 €
        Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 1M
        Tuotenumero 5011079012 Valm. tuotenro. UDC-1
          54 jäljellä
          22,94 €
          Mikrotik S-RJ01 Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
          Tuotenumero 5011214097 Valm. tuotenro. S-RJ01
          • Valmistaja MikroTik
          • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
          • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
          • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SFP (mini-GBIC)
          3 jäljellä
          32,86 €
          Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 2-pack Gigabit Ethernet
          Tuotenumero 5011023606 Valm. tuotenro. UF-MM-1G
          • Valmistaja Ubiquiti
          • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
          • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
          43 jäljellä
          24,18 €
          Winther 3D-Printed Wall Mount Ubiquiti Flex Mini
          Tuotenumero 5011182120 Valm. tuotenro. 100802-USW-FLEX-MINI
            7 jäljellä
            6,82 €
            Teltonika Power Adapter 65W
            Tuotenumero 5011254430 Valm. tuotenro. PR3PWEU3
            • Valmistaja Teltonika
            • Tuotetyyppi Verkkosovitin
            • Koko ja muoto Ulkoinen
            • Tuotettu teho 65 W
            9 jäljellä
            30,38 €
            Mikrotik DAC SFP/SFP+/SFP28 1M
            Tuotenumero 5011233485 Valm. tuotenro. XS+DA0001
              1 jäljellä
              31,62 €
              Lindy RJ45 Pölysuojus 10-Pakkaus musta
              Tuotenumero 5011129053 Valm. tuotenro. 60756
                17 jäljellä
                9,30 €
                Ubiquiti U Fiber 10 Gigabit Ethernet
                Tuotenumero 5011016040 Valm. tuotenro. UF-SM-10G
                • Valmistaja Ubiquiti
                • Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
                • Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
                • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
                Yli 100 jäljellä
                123,38 €
                TP-Link TL-SM321A Gigabit Ethernet
                Tuotenumero 5011038733 Valm. tuotenro. TL-SM321A
                • Valmistaja TP-LINK
                • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
                • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
                • Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
                3 jäljellä
                50,22 €
                Aruba Aruba Gigabit Ethernet
                Tuotenumero 5011072565 Valm. tuotenro. J4859D
                • Valmistaja Hewlett Packard Enterprise
                • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
                • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
                • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
                3 jäljellä
                234,98 €
                Delock Dust Protection for Network Port 10-Pack
                Tuotenumero 5011281464 Valm. tuotenro. 64020
                  41 jäljellä
                  Uusi
                  5,58 €
                  Ubiquiti 25 Gbit Patch Cable SFP28 DAC, 0,5 m 25 Gigabit Ethernet
                  Tuotenumero 5011209830 Valm. tuotenro. UC-DAC-SFP28
                  • Valmistaja Ubiquiti
                  • Tiedonsiirtoprotokolla 25 Gigabit Ethernet
                  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SFP28
                  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SFP28
                  6 jäljellä
                  42,78 €
                  Direktronik SFP 1310/1490Nm DDMI HP Networking J4859d
                  Tuotenumero 5011230893 Valm. tuotenro. 133-4132-21046
                    1 jäljellä
                    24,18 €
                    Digitus DAC SFP+ 10 Gigabit Black 0.5M
                    Tuotenumero 5011260665 Valm. tuotenro. DN-81220
                      9 jäljellä
                      22,94 €
                      Aruba SFP LC MM Gigabit Ethernet
                      Tuotenumero 5011071889 Valm. tuotenro. J4858D
                      • Valmistaja Hewlett Packard Enterprise
                      • Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
                      • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
                      • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
                      2 jäljellä
                      135,78 €

                      Näytetään 21 tuotetta 550 :sta