Ubiquiti U Fiber Single-Mode Gigabit Ethernet
Valmistaja Ubiquiti
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
29,14 €
Yli 10 jäljellä
Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 1M
Valmistaja Ubiquiti
Verkkokaapelin tyyppi 10GBase-suorakytkentäkaapeli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SFP+
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SFP+
21,70 €
Yli 10 jäljellä
Intel Ethernet Sfp+ Sr Optics Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet
Valmistaja Intel
Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP+
124,62 €
Yli 10 jäljellä
Ubiquiti U Fiber 10 Gigabit Ethernet
Valmistaja Ubiquiti
Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
110,98 €
Yli 10 jäljellä
TP-Link TL-SM311LS
Valmistaja TP-LINK
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
28,52 €
6 jäljellä
TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet
Valmistaja TP-LINK
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
36,58 €
6 jäljellä
Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 2M
Valmistaja Ubiquiti
Verkkokaapelin tyyppi 10GBase-suorakytkentäkaapeli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SFP+
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SFP+
26,66 €
6 jäljellä
Cisco Mgbsx1 Gigabit Ethernet
Valmistaja Cisco
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
129 €
Yli 10 jäljellä
D-Link DEM 311GT Gigabit Ethernet
Valmistaja D-Link
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP (mini-GBIC)
55,18 €
6 jäljellä
Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 3M
Valmistaja Ubiquiti
Verkkokaapelin tyyppi 10GBase-suorakytkentäkaapeli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SFP+
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SFP+
31,62 €
7 jäljellä
HPE Aruba Gigabit Ethernet
Valmistaja Hewlett Packard Enterprise
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
148,18 €
Netgear AXM765 10 Gigabit Ethernet
Valmistaja NETGEAR
Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
371,38 €
Intel Ethernet SFP+ LR Optics Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet
Valmistaja Intel
Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP+
507,78 €
Intel QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli
Valmistaja Intel
Laitetyyppi QSFP+ transceiver module
Yhteyskäytäntö 40 Gigabit Ethernet
396,18 €
Intel Ethernet SFP28 Optics 10 Gigabit Ethernet 25 Gigabit Ethernet
Valmistaja Intel
Verkkokaapelin tyyppi SFP28-lähetin/vastaanotinmouuli
Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet
234,98 €
Mellanox MCP1600-C001 Passiivinen QSFP DAC kaapeli 100GbE 1M
Passiivinen QSFP+ DAC-kaapeli 100-gigabitin linkeille
Valmistaja Mellanox
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x QSFP
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x QSFP
98,58 €
Mellanox MCP1600-C001 Passiivinen QSFP DAC kaapeli 100GbE 2M
Passiivinen QSFP+ DAC-kaapeli 100-gigabitin linkeille
Valmistaja Mellanox
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x QSFP
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x QSFP
123,38 €
Mellanox MCP1600-C001 Passiivinen QSFP DAC kaapeli 100GbE 3M
Passiivinen QSFP+ DAC-kaapeli 100-gigabitin linkeille
Valmistaja Mellanox
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x QSFP
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi 1 x QSFP
141,98 €
Mellanox MC2609130-001 40GbE Breakout Cable QSFP to 4x SFP+ 1M 40 Gigabit Ethernet
Saa neljä 10-gigan porttia yhdestä QSFP-portin signaalista
Valmistaja Mellanox
Verkkokaapelin tyyppi Verkon kaapeli
Tiedonsiirtoprotokolla 40 Gigabit Ethernet
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi QSFP
98,58 €
Mellanox MC2609130-003 40GbE Breakout Cable QSFP to 4x SFP+ 3M 40 Gigabit Ethernet
Saa neljä 10-gigan porttia yhdestä QSFP-portin signaalista
Valmistaja Mellanox
Verkkokaapelin tyyppi Verkon kaapeli
Tiedonsiirtoprotokolla 40 Gigabit Ethernet
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi QSFP
117,18 €