Mediamuuntimet

Suodatin

Ubiquiti U Fiber UF-AE
Tuotenumero 5011155354 Valm. tuotenro. UF-AE
    Tilaustuote
    42,78 €
    TP-Link MC220L
    TP-LinkMC220L
    Tuotenumero 5010968225 Valm. tuotenro. MC220L
      48 tuntia
      34,72 €
      Etherwan EL2315 Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SFP (mini-GBIC)
      Tuotenumero 5011075603 Valm. tuotenro. EL2315
      • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
      • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
      • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
      • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
      48 tuntia
      148,18 €
      TP-Link MC110CS Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
      Tuotenumero 5010872711 Valm. tuotenro. MC110CS
      • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
      • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet
      • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
      • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
      Tilaustuote
      39,06 €
      D-Link DMC-700SC
      Tuotenumero 5010047416 Valm. tuotenro. DMC-700SC/E
        Arviolta varastossa: 3.10.2022
        148,18 €
        Digitus GT-802 Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC (monitila)
        Tuotenumero 5011123510 Valm. tuotenro. GT-802
        • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
        • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
        • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
        • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
        Tilaustuote
        86,18 €
        TP-Link MC100CM
        TP-LinkMC100CM
        Tuotenumero 5011026419 Valm. tuotenro. MC100CM
          3–4 päivää
          36,58 €
          Moxa IMC-21A-M-SC Valokuitu-mediamuunnin SC RJ-45
          Tuotenumero 5011225816 Valm. tuotenro. IMC-21A-M-SC
          • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
          • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
          • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
          • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC
          13 jäljellä
          -8%
          172,98 €159 €
          Moxa IMC-21GA-LX-SC Valokuitu-mediamuunnin SC single-mode RJ-45
          Tuotenumero 5011225819 Valm. tuotenro. IMC-21GA-LX-SC
          • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
          • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
          • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
          • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC single-mode
          2 jäljellä
          408,58 €
          TP-Link MC112CS Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
          Tuotenumero 5011205170 Valm. tuotenro. MC112CS
          • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
          • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet
          • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
          • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
          9 jäljellä
          39,06 €
          Startech MCM1110MMLC
          StartechMCM1110MMLC
          Tuotenumero 5011080906 Valm. tuotenro. MCM1110MMLC
            1 jäljellä
            160,58 €
            D-Link DMC-810SC
            Tuotenumero 5010047424 Valm. tuotenro. DMC-810SC/E
              11 jäljellä
              315,58 €
              Moxa MC-21A-S-SC Valokuitu-mediamuunnin SC single-mode RJ-45
              Tuotenumero 5011225818 Valm. tuotenro. IMC-21A-S-SC
              • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
              • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
              • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
              • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC single-mode
              4 jäljellä
              265,98 €
              Moxa IMC-21GA-SX-SC Valokuitu-mediamuunnin SC (monitila) RJ-45
              Tuotenumero 5011225820 Valm. tuotenro. IMC-21GA-SX-SC
              • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
              • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
              • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC (monitila)
              • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
              5 jäljellä
              296,98 €
              D-Link DMC-515SC Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
              Tuotenumero 5010042252 Valm. tuotenro. DMC-515SC/E
              • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
              • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet
              • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
              • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
              11 jäljellä
              141,98 €
              Moxa IMC-21A-M-ST Valokuitu-mediamuunnin ST RJ-45
              Tuotenumero 5011225817 Valm. tuotenro. IMC-21A-M-ST
              • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
              • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
              • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
              • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi ST
              6 jäljellä
              172,98 €
              Allied Telesis AT MMC200/SC
              Allied TelesisAT MMC200/SC
              Tuotenumero 5011136134 Valm. tuotenro. AT-MMC200/SC-60
                Tilaustuote
                135,78 €
                Direktronik 33-4741 Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC (monitila)
                Tuotenumero 5011071556 Valm. tuotenro. 133-4741
                • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
                • Tiedonsiirtoprotokolla Fast Ethernet
                • Tiedonsiirtonopeus 100 Mbit/s
                • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
                48 tuntia
                55,18 €
                Digitus DN-82130 Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SFP (mini-GBIC)
                Tuotenumero 5011281649 Valm. tuotenro. DN-82130
                • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
                • Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
                • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
                • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
                3–4 päivää
                55,18 €
                D-Link DMC-300SC
                Tuotenumero 5010042251 Valm. tuotenro. DMC-300SC/E
                  Tilaustuote
                  79,98 €
                  Digitus GT-802S Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode
                  Tuotenumero 5011123511 Valm. tuotenro. GT-802S
                  • Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
                  • Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
                  • Tiedonsiirtonopeus 1,000 Mbit/s
                  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
                  Tilaustuote
                  92,38 €

                  Näytetään 21 tuotetta 57 :sta