img

D-Link DMC 515SC

Mediamuunnin jopa 15kilometrin kuituetäisyyksille

133,92 €
  • Varastostatus: Toimitus, heti 4 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 8 €
  • Tuotenumero
  • 5010042252
  • Valm. tuotenro.
  • DMC-515SC/E

Lyhyt kuvaus

Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
RJ-45
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
SC (yksittäistila)

Tärkeimmät ominaisuudet

  • SC liitin
  • Tallennus ja lähetysmekanismi

Tuotetiedot

Mediamuunnin, 10Base-T/100Base-TX till 100Base-FX single-mode


DMC-515SC muuntaa 10/100Mbps 10Base-T/100Base-TX twisted-pair signaalia 100Base-FX Fast Ethernet single-mode kuitusignaaleiksi. Maksimaalinen kuituetäisyys on 15 km. Laitteessa on RJ-45 TP-portti sekä SC-kuituportti.

Tekniset tiedot

Ylätunniste
Valmistaja D-Link Systems
Yleistä
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC (yksittäistila)
Service & Support
Service & Support 1 year warranty
Verkko ja kommunikointi
Liitettävyystekniikka Langallinen
Network & Communication
Networking / Features Full duplex capability, auto-sensing per device, auto-negotiation, store and forward
Mitat ja Paino
Leveys 8.8 cm
Syvyys 12 cm
Korkeus 2.5 cm