Deltaco Verkon kaapeli LC/UPC LC/UPC OM1 1m
Deltaco Verkon kaapeli LC/UPC LC/UPC OM1 1m
Deltaco Verkon kaapeli LC/UPC LC/UPC OM1 1m
Deltaco Verkon kaapeli LC/UPC LC/UPC OM1 1m

Deltaco Verkon kaapeli LC/UPC LC/UPC OM1 1m

28,23 €
Toimitus alkaen 5,99 €
Voidaan lähettää välittömästi (1 jäljellä)
Rajoitettu määrä:
Deltaco tuotenumero LCLC-1M
Dustin tuotenumero 5010044364

Lyhyt kuvaus

  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyp
    LC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen ty
    LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta
    62.5 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit
    OM1
  • Pituus
    1 m

Mistä löydät tekniset tiedot, lisätarvikkeet ja arvostelut?

Olemme tehneet sivuillamme pieniä muutoksia. Tekniset tiedot, lisätarvikkeet ja arvostelut löydät nyt ylempänä olevista välilehdistä.

Tekniset tiedot Verkon kaapeli

Ylätunniste

Valmistaja
Deltaco

Kaapeli

Tekniikka
Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi
Monimuoto
Vasemmanpuoleisen liittimen ty
LC/UPC
Vasemmanpuoleisen liittimen su
Uros
Vasemmanpuoleisten liittimien
2
Oikeanpuoleisen liittimen tyyp
LC/UPC
Oikeanpuoleisen liittimen suku
Uros
Oikeanpuoleisten liittimien mä
2
Ytimen/verhoilun läpimitta
62.5 / 125 micron
Yhteensopivuusstandardit
OM1

Mitat & paino

Pituus
1 m
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Muut asiakkaat katsoivat myös