Verkossa on nyt liikkeellä huijaussähköposti, joka näyttää tulevan Dustinilta. Sähköpostissa lukee, että osallistumalla kyselyyn saat korvaukseksi lahjan. Sähköposti ei tule Dustinilta ja kehotamme jättämään viestin avaamatta.

img

Deltaco Verkon kaapeli

LC ST Duplex Monimuoto 62,5/125

30 €
  • Varastostatus: Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5010051397
  • Valm. tuotenro.
  • LCST-1M

Tekniset tiedot

Yleistä
Versio OM1
Duplex/Simplex Duplex
Kuori 62,5/125
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC
Hiontatyyppi vasen puoli PC
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi ST
Hiontatyyppi oikea puoli PC
Kuituoptiikan tyyppi Monimuoto
Väri
Väri Oranssi
Mitat ja Paino
Pituus 1 m
Huolto & Tuki
Huolto ja tuki Rajoitettu elinaikainen takuu