img
img
img

HPE HPE

62 €
  • Varastostatus: Toimitus, heti 7 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5010115973
  • Valm. tuotenro.
  • J4858C

Tekniset tiedot

Yleistä
Valmistaja Hewlett-Packard
Määrä pakkauksessa 1
Tuotesarja HPE
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkotyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Laitetyyppi SFP (mini-GBIC) transceiver module
Laajennus/Liitäntä
Liitännät 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Verkko ja kommunikointi
Liitäntätekniikka Langallinen
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Yhteyskäytäntö Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 1000 Mbps
Verkkotoiminnot Full duplex capability
Hyväksynnät ja luokitukset IEEE 802.3z
Mitat ja Paino
Leveys 1.37 cm
Syvyys 5.69 cm
Korkeus 1.22 cm
Paino 0.02 kg
Verkko
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-SX
General
Form Factor Plug-in module