Black Week

Kampanjaan

Microconnect Verkon kaapeli LC/UPC SC/UPC OS1 3m

Microconnect Verkon kaapeli LC/UPC SC/UPC OS1 3m

45,95 €
Toimitus alkaen 5,99 €
Voidaan lähettää 48 tunnin kuluessa
Microconnect tuotenumero FIB841003
Dustin tuotenumero 5010310066

Lyhyt kuvaus

  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
    SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
    LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta
    9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit
    OS1
  • Pituus
    3 m
Tälle tuotteelle ei ole saatavilla tuotekuvausta.

Tekniset tiedot Verkon kaapeli

Ylätunniste

Valmistaja
MicroConnect

Kaapeli

Tekniikka
Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi
Yksimuoto
Vaippamateriaali
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
LC/UPC
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli
Uros
Vasemmanpuoleisten liittimien määrä
2
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
SC/UPC
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli
Uros
Oikeanpuoleisten liittimien määrä
2
Ytimen/verhoilun läpimitta
9 / 125 micron
Yhteensopivuusstandardit
OS1

Muuta

Väri
Keltainen

Mitat & paino

Pituus
3 m

Huolto ja tuki

Tyyppi
25 vuoden takuu
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.