D-Link DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo
D-Link DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo
D-Link DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo
D-Link DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo
D-Link DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo

D-LinkDMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo

55,18 €
Toimitus alkaen 5,99 €
Voidaan lähettää välittömästi (1 jäljellä)
D-Link tuotenumero DMC-810SC/E #DEMO
Dustin tuotenumero 5010804008
HUOM! Esittelykappaleita!
Tuote on tarkistettu, testattu ja toimitetaan valmistajan takuulla.
Tuote toimitetaan tarpeellisilla lisälaitteilla, jotta laite toimisi. Pieniä kauneusvirheitä/pieniä naarmuja saattaa ilmetä.
Demo-tuote voidaan toimittaa ilman alkuperäispakkausta tai kuluneessa alkuperäispakkauksessa.

Tekniset tiedot DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo

Yleistä

Valmistaja
Tuotelinja
D-Link DMC
Malli
810SC
Tyyppi
Valokuitu-mediamuunnin

Verkkoyhteydet

Tiedonsiirtoprotokolla
Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus
1000 Mbps
Enimmäissiirtoetäisyys
10 km
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
RJ-45
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
SC single-mode

Laitteisto-ominaisuudet

Koko tai muoto
Ulkoinen
Liitettävyystekniikka
Langallinen
Kaapelointityyppi
Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-T
Vasen liitäntätyyppi
RJ-45
Oikea liitäntätyyppi
SC single-mode
Liitännät
1 x Ethernet 1000Base-LX - SC single-mode naaras x 2, 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 naaras
Tilan ilmaisimet
Linkki/toiminta, Teho
Ominaisuudet
Automaattinen yhteydenmuodostus, Laitekohtainen automaattinen havaintotoiminto
Tyyppi
Ulkoinen virtasovitin
Yhteensopivuusstandardit
C-Tick, FCC luokka B -hyväksyntä, VCCI Class B ITE
Vähimmäiskäyttölämpötila
0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila
40 °C
Toimintakosteus
10 - 90%

Mitat & paino

Leveys
8.8 cm
Syvyys
12 cm
Korkeus
2.5 cm
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Asiakirjat DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo

PDF-tiedosto

Muut asiakkaat katsoivat myös