img

TP-Link TL-SM311LM

36,58 €
  • Varastostatus: Toimitus, heti 1 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 8 €
  • Tuotenumero
  • 5010968219
  • Valm. tuotenro.
  • TL-SM311LM

Tuotetiedot

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to the managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the demand in order to lower cost.

Tekniset tiedot

Yleistä
Valmistaja TP-LINK Technologies
Määrä pakkauksessa 1
Malli TL-SM311LM
Tuotesarja TP-LINK
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkotyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Laitetyyppi SFP (mini-GBIC) transceiver module
Verkko ja kommunikointi
Liitäntätekniikka Langallinen
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Yhteyskäytäntö Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 1000 Mbps
Verkkotoiminnot Full duplex capability
Hyväksynnät ja luokitukset IEEE 802.3z
Ympäristöparametrit
Alin käyttölämpötila 0 °C
Ylin käyttölämpötila 70 °C
Laajennus/Liitäntä
Liitännät 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Verkko
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-SX
General
Form Factor Plug-in module