TP-Link TL-SM311LM

61,38 €
  • Varastostatus: Lähetetään 48 tunnissa
  • Toimitus alkaen: 8 €
  • Tuotenumero
  • 5010968219
  • Valm. tuotenro.
  • TL-SM311LM


The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to the managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the demand in order to lower cost.

Tekniset tiedot

Valmistaja TP-LINK Technologies
Pakattu määrä 1
Malli TL-SM311LM
Tuotelinja TP-LINK
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Verkkotyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Alin käyttölämpötila 0 °C
Korkein käyttölämpötila 70 °C
Verkko ja kommunikointi
Liitettävyystekniikka Langallinen
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 1000 Mbps
Network & Communication
Networking / Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Networking / Features Full duplex capability
Compliant Standards IEEE 802.3z
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-SX