img

Planet GT-802

Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC (monitila)

86,18 €
  • Varastostatus: Voidaan lähettää välittömästi 1 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011123510
  • Valm. tuotenro.
  • GT-802

Tekniset tiedot

Valmistaja PLANET Technology
Tuotelinja PLANET
Malli GT-802
Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 1000 Mbps
Enimmäissiirtoetäisyys 0.55 km
Optinen aallonpituus 850 nm
Yhteensopivuusstandardit IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah, FCC Luokka A sertifioitu
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC (monitila)
Koko tai muoto Ulkoinen
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 10Base-T, Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T
Vasen liitäntätyyppi RJ-45
Oikea liitäntätyyppi SC (monitila)
Liitännät 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45, 1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode x 2
Tilan ilmaisimet Teho, Linkki/toiminta
Ominaisuudet Vuorosuuntainen toiminto, Kaksisuuntainen toiminto, Automaattinen yhteydenmuodostus, Automaattinen maa-satelliittiyhteys (auto MDI/MDI-X)
Virran kulutus (toiminnassa) 5.6 Wattia
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 50 °C
Toimintakosteus 5 - 90%
Leveys 9.7 cm
Syvyys 6.9 cm
Korkeus 2.6 cm
Hardware specification
Compliant Standards FCC Class A certified