img

Planet GT-802S

Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode

104,78 €
  • Varastostatus: Voidaan lähettää välittömästi 6 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011123511
  • Valm. tuotenro.
  • GT-802S

Tekniset tiedot

Yleistä
Valmistaja PLANET Technology
Tuotelinja PLANET
Malli GT-802S
Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 1000 Mbps
Enimmäissiirtoetäisyys 10 km
Optinen aallonpituus 1310 nm
Yhteensopivuusstandardit IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC single-mode
Laitteisto-ominaisuudet
Koko tai muoto Ulkoinen
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 10Base-T, Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T
Vasen liitäntätyyppi RJ-45
Oikea liitäntätyyppi SC single-mode
Liitännät 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45, 1 x Ethernet 1000Base-LX - SC single-mode x 2
Tilan ilmaisimet Teho, Linkki/toiminta
Ominaisuudet Vuorosuuntainen toiminto, Kaksisuuntainen toiminto, Automaattinen yhteydenmuodostus, Automaattinen maa-satelliittiyhteys (auto MDI/MDI-X)
Virran kulutus (toiminnassa) 5.6 Wattia
Yhteensopivuusstandardit FCC Luokka A sertifioitu
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 50 °C
Toimintakosteus 5 - 90%
Mitat & paino
Leveys 9.7 cm
Syvyys 6.9 cm
Korkeus 2.6 cm
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!