img

Pro Optix SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco GLC-BX-D-1513-40)

Gigabit Ethernet

61,38 €
  • Varastostatus: Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011125549
  • Valm. tuotenro.
  • GLC-BX-D-1513-40-O

Tekniset tiedot

Yleinen
Valmistaja Pro Optix
Tuotelinja Pro Optix
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Kaapeli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
SFP-moduulit
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
OEM-valmistajan vastaava osanumero Cisco GLC-BX-D-1513-40
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-BX-D
Enimmäissiirtoetäisyys 40000 m
Ominaisuudet Bi-Directional (BiDi), Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 1 Gbps
Optinen aallonpituus 1550 (TX) / 1310 (RX) nm
Laitteisto-ominaisuudet
Liitännät 1 x Ethernet 1000Base-BX-D - LC single-mode naaras x 2
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 70 °C
Takuu
Tyyppi 3 vuoden takuu
Huolto ja tuki Rajoitettu takuu - 3 vuotta
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!