img

Pro Optix SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco GLC-FE-100FX)

Fast Ethernet

24,18 €
  • Varastostatus: Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011125650
  • Valm. tuotenro.
  • GLC-FE-100FX-O

Tekniset tiedot

Yleinen
Valmistaja Pro Optix
Tuotelinja Pro Optix
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Kaapeli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
SFP-moduulit
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
OEM-valmistajan vastaava osanumero Cisco GLC-FE-100FX
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 100Base-FX
Enimmäissiirtoetäisyys 2000 m
Ominaisuudet Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla Fast Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 0.1 Gbps
Optinen aallonpituus 1310 nm
Laitteisto-ominaisuudet
Liitännät 1 x Ethernet 100Base-FX - monimuoto LC naaras x 2
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 70 °C
Takuu
Tyyppi 3 vuoden takuu
Huolto ja tuki Rajoitettu takuu - 3 vuotta
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!