img
img

Pro Optix SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco SFP-10G-LRM)

10 Gigabit Ethernet

86,18 €
  • Varastostatus: Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011125664
  • Valm. tuotenro.
  • SFP-10G-LRM-O

Tekniset tiedot

Yleinen
Valmistaja Pro Optix
Tuotelinja Pro Optix
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
Kaapeli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
SFP-moduulit
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
OEM-valmistajan vastaava osanumero Cisco SFP-10G-LRM
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 10GBase-LRM
Enimmäissiirtoetäisyys 220 m
Ominaisuudet Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbps
Optinen aallonpituus 1310 nm
Laitteisto-ominaisuudet
Liitännät 1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode naaras x 2
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 70 °C
Takuu
Tyyppi 3 vuoden takuu
Huolto ja tuki Rajoitettu takuu - 3 vuotta
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!