img

Pro Optix SFP28-lähetin/vastaanotinmouuli (vastaavuus: Cisco SFP-25G-LR)

25 Gigabit Ethernet

259,78 €
  • Varastostatus: Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011125896
  • Valm. tuotenro.
  • SFP-25G-LR-O

Tekniset tiedot

Yleinen
Valmistaja Pro Optix
Tuotelinja Pro Optix
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP28-lähetin/vastaanotinmouuli
Kaapeli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
SFP-moduulit
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
OEM-valmistajan vastaava osanumero Cisco SFP-25G-LR
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 25GBase-LR
Enimmäissiirtoetäisyys 300 m
Ominaisuudet Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla 25 Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 25 Gbps
Optinen aallonpituus 1310 nm
Laitteisto-ominaisuudet
Liitännät 1 x Ethernet 25GBase-LR - LC single-mode naaras x 2
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 70 °C
Takuu
Tyyppi 3 vuoden takuu
Huolto ja tuki Rajoitettu takuu - 3 vuotta
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!