img

Pro Optix Kytkentäkaapeli

SC/UPC single-mode SC/APC single-mode

11,78 €
  • Varastostatus: Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011126537
  • Valm. tuotenro.
  • OS1-SPX-SC-SC/APC-2M-P

Tekniset tiedot

Kaapeli
Tekniikka Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi Yksimuoto
Vaippamateriaali Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC single-mode
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Vasemmanpuoleisten liittimien määrä 1
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/APC single-mode
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisten liittimien määrä 1
Ytimen/verhoilun läpimitta 9 / 125 micron
Yhteensopivuusstandardit OS1
Muuta
Väri Keltainen
Mitat & paino
Pituus 200 cm
Pituus metreinä 2 m
Huolto ja tuki
Tyyppi 2 vuoden takuu
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!