img

Pro Optix Kytkentäkaapeli

SC/UPC moni-tila SC/UPC moni-tila OM1 2m

28,21 €
  • Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011126544
  • Valm. tuotenro.
  • OM1-SC-SC-2M-P

Tekniset tiedot

Ylätunniste
Valmistaja Pro Optix
Kaapeli
Tekniikka Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi Monimuoto
Vaippamateriaali Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC moni-tila
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Vasemmanpuoleisten liittimien määrä 2
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC moni-tila
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisten liittimien määrä 2
Ytimen/verhoilun läpimitta 62.5 / 125 micron
Yhteensopivuusstandardit OM1
Kuitujen määrä 2
Muuta
Väri Oranssi
Mitat & paino
Pituus 200, 2 cm
Huolto ja tuki
Tyyppi 2 vuoden takuu