img

Pro Optix Kytkentäkaapeli

LC/UPC SC/UPC

24,18 €
  • Varastostatus: Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011126609
  • Valm. tuotenro.
  • OM4-LC-SC-1M-P

Tekniset tiedot

Kaapeli
Tekniikka Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi Monimuoto
Vaippamateriaali Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Vasemmanpuoleisten liittimien määrä 2
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisten liittimien määrä 2
Ytimen/verhoilun läpimitta 50 / 125 micron
Yhteensopivuusstandardit OM4
Muuta
Väri Purppura
Mitat & paino
Pituus 100 cm
Pituus metreinä 1 m
Huolto ja tuki
Tyyppi 2 vuoden takuu
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!