img

Pro Optix Kytkentäkaapeli

LC/UPC monitila LC/UPC monitila

42,78 €
  • Varastostatus: Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011126619
  • Valm. tuotenro.
  • OM4-LC-LC-5M-P

Tekniset tiedot

Kaapeli
Tekniikka Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi Monimuoto
Vaippamateriaali Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC monitila
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Vasemmanpuoleisten liittimien määrä 2
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC monitila
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli Uros
Oikeanpuoleisten liittimien määrä 2
Ytimen/verhoilun läpimitta 50 / 125 micron
Yhteensopivuusstandardit OM4
Muuta
Väri Purppura
Mitat & paino
Pituus 500 cm
Pituus metreinä 5 m
Huolto ja tuki
Tyyppi 2 vuoden takuu
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!