aI arrow-down-small arrow-down arrow-left-corner arrow-left-small arrow-left arrow-right-corner arrow-right-small arrow-right arrow-up-small arrow-up awards badge-employee bag button-click-2 button-click calendar-check calendar carrot cart-clock check-box check circle clock close cloud-2 cloud-safe clouds-download clouds-upload code coffee compact compare computer connect-network contact-user contact conversation credit-card delivery-2 delivery desk diploma doc docs document-license download easy-workplace education email-recieve email-send email equality event-micro fabric folder food gallery gaming gift globen graph hamburger headphones heart heart home idea image info-attention it key kitchen knowledge label laptop leaf list location log-in log-out lounge-zone man-woman market meeting-2 meeting meetings microsoft-365 minus mouse network-wifi-2 network-wifi network office-2 office-3 office-4 office pen phone plus popover-arrow popover-edge-arrow presentation printer question report-doc report-numbers report-stats screen search security-2 security seminar-micro-2 seminar-micro server service services settings shopping-cart-2 shopping-cart-3 shopping-cart-4 shopping-cart-5 shopping-cart silent skip-left skip-right solution sound speech-bubble-2 speech-bubble star statistic-2 statistic stop storage switch-account tea-1 tea-2 time-ongoing tomato trash-bin travel upload user-minus user-plus user video-elearnings video-play-button weather-activitet workplace zoom-in zoom-out
Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60

Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60

185,38 €
Toimitus alkaen 5,99 €
Voidaan lähettää välittömästi (3 jäljellä)
Allied Telesis tuotenumero AT-MMC2000/LC-960
Dustin tuotenumero 5011129529
Tälle tuotteelle ei ole saatavilla tuotekuvausta.

Tekniset tiedot AT-MMC2000/LC-60

Yleinen

Valmistaja
Allied Telesis
Tuotelinja
Allied Telesis AT
Malli
MMC2000/LC
Pakattu määrä
1
Verkkokaapelin tyyppi
Valokuitu-mediamuunnin

Kaapeli

Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
RJ-45
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
2 x LC multi-mode

SFP-moduulit

Koko tai muoto
Ulkoinen
Liitettävyystekniikka
Langallinen
Kaapelointityyppi
Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T
Enimmäissiirtoetäisyys
500 m
Ominaisuudet
Automaattinen maa-satelliittiyhteys (auto MDI/MDI-X), Automaattinen yhteydenmuodostus, Automatic Link Restoration, Energy Efficient Ethernet, Jumbo Frames-tuki, Laittaa muistiin ja välittää edelleen (store and forward), Seinäasennettava, Smart Missing Link (SML), Täysi kaksisuuntaisuuden tuki, VLAN-tuki
Yhteensopivuusstandardit
C-Tick, CISPR 22 Class A, EN 55022 Class A, EN 60950-1, FCC Luokka A -sertifioitu, UL 60950-1, VCCI, IEEE 802.1Q

Verkkoyhteydet

Tiedonsiirtoprotokolla
Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus
1 Gbit/s
Optinen aallonpituus
850 nm

Laitteisto-ominaisuudet

Värikategoria
Valkoinen
Liitännät
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode naaras x 2, 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 naaras
Tilan ilmaisimet
Järjestelmä, Linkki/toiminta, Teho
Vähimmäiskäyttölämpötila
0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila
50 °C
Toimintakosteus
5 - 95 % (ei tiivistetty)

Mitat & paino

Leveys
5.49 cm
Syvyys
10.16 cm
Korkeus
2.18 cm
Paino
170 g
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Muut asiakkaat katsoivat myös