HPE SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli

Gigabit Ethernet

191,58 €
  • Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011161745
  • Valm. tuotenro.
  • J9054D

Tekniset tiedot

Yleinen
Valmistaja Hewlett Packard Enterprise
Tuotelinja HPE
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Kaapeli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
SFP-moduulit
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 100Base-FX
Enimmäissiirtoetäisyys 2000 m
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 0.1 Gbps
Laitteisto-ominaisuudet
Liitännät 1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode