img

Allied Telesis AT-MC102XL

Valokuitu-mediamuunnin SC (monitila) RJ-45

104,78 €
  • Varastostatus: Lähetetään 3–4 päivän kuluessa
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011164788
  • Valm. tuotenro.
  • AT-MC102XL

Tekniset tiedot

Yleistä
Valmistaja Allied Telesis
Tuotelinja Allied Telesis AT
Malli MC102XL
Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla Fast Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 100 Mbps
Enimmäissiirtoetäisyys 2 km
Porttien lukumäärä 1
Optinen aallonpituus 1310 nm
Yhteensopivuusstandardit IEEE 802.1Q
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC (monitila)
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
Laitteisto-ominaisuudet
Koko tai muoto Ulkoinen
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX
Vasen liitäntätyyppi SC (monitila)
Oikea liitäntätyyppi RJ-45
Liitännät 1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45, 1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode x 2
Tilan ilmaisimet Portin kaksisuuntaisuustoiminto, Teho, Linkki OK, Testitila, Linkki/toiminta
Ominaisuudet Vuorosuuntainen toiminto, Kaksisuuntainen toiminto, Automaattinen yhteydenmuodostus, MissingLink, Automaattinen maa-satelliittiyhteys (auto MDI/MDI-X)
Tyyppi Ulkoinen virtasovitin
Yhteensopivuusstandardit RoHS, FCC luokka B -hyväksyntä, CSA, UL, TUV, cUL
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 40 °C
Toimintakosteus 5 - 95%
Mitat & paino
Leveys 10.5 cm
Syvyys 9.5 cm
Korkeus 2.5 cm
Paino 294 g
Takuu
Tyyppi 5 vuoden takuu
Huolto ja tuki Rajoitettu takuu - 5 vuotta
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!