aI arrow-down-small arrow-down arrow-left-corner arrow-left-small arrow-left arrow-right-corner arrow-right-small arrow-right arrow-up-small arrow-up availability awards badge-employee bag button-click-2 button-click calendar-check calendar carrot cart-clock check-box check circle clock close cloud-2 cloud-safe clouds-download clouds-upload code coffee compact compare computer connect-network contact-user contact conversation credit-card delivery-2 delivery desk diploma doc docs document-license download dustin-symbol-innerdustin-symbol-outerdustin-symbol easy-workplace education email-recieve email-send email equality event-micro fabric folder food gallery gaming gift globen graph hamburger headphones heart heart home idea image info-attention it key kitchen knowledge label laptop leaf list location log-in log-out lounge-zone man-woman market meeting-2 meeting meetings microsoft-365 minus mouse network-wifi-2 network-wifi network office-2 office-3 office-4 office pen phone plus popover-arrow popover-edge-arrow presentation printer question report-doc report-numbers report-stats screen search security-2 security seminar-micro-2 seminar-micro server service services settings shopping-cart-2 shopping-cart-3 shopping-cart-4 shopping-cart-5 shopping-cart silent skip-left skip-right sound speech-bubble-2 speech-bubble star-black-gray star-black star-gray star statistic-2 statistic stop storage switch-account tea-1 tea-2 time-ongoing tomato trash-bin travel upload user-minus user-plus user video-elearnings video-play-button weather-activitet workplace zoom-in zoom-out
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M SC/UPC LC/UPC OM3 1m
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M SC/UPC LC/UPC OM3 1m
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M SC/UPC LC/UPC OM3 1m
Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M SC/UPC LC/UPC OM3 1m

Prokord Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M SC/UPC LC/UPC OM3 1m

33,91 €
Toimitus alkaen 5,99 €
Voidaan lähettää välittömästi (12 jäljellä)
Prokord tuotenumero OM3-LCSC-1
Dustin tuotenumero 5011177939

Lyhyt kuvaus

  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
    SC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
    LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta
    50 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit
    OM3
  • Pituus
    1 m

Ominaisuudet

  • OM3
  • LC-SC
  • 50/125
  • DUPLEX
  • Multimode
  • 1.0M

Prokord kuitukaapeli Halogeeniton (LSZH) multimode-kuitukaapeli, OM3 LC-SC Duplex luokituksella. Kaapelin mitat: 50/125µm

Prokord, oikeat kaapelit, kun tarvitset niitä. Prokordilla on laaja valikoima suosittuja ja edullisia kaapeleita, joiden avulla työskentelet mahdollisimman tehokkaasti. Voit olla varma, että saat tuotteen, joka on tarkaan valittu ja testattu.

Tekniset tiedot Fiber Om3 LC-SC 50/125 Duplex MM 1.0M

Ylätunniste

Valmistaja
Prokord

Kaapeli

Tekniikka
Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi
Monimuoto
Vaippamateriaali
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
LC/UPC
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli
Uros
Vasemmanpuoleisten liittimien määrä
2
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
SC/UPC
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli
Uros
Oikeanpuoleisten liittimien määrä
2
Ytimen/verhoilun läpimitta
50 / 125 micron
Yhteensopivuusstandardit
OM3

Mitat & paino

Pituus
1 m

Huolto ja tuki

Tyyppi
2 vuoden takuu
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.