D-Link DMC-700SC
D-Link DMC-700SC
D-Link DMC-700SC
D-Link DMC-700SC
D-Link DMC-700SC

D-Link DMC-700SC 

148,18 €
Toimitus alkaen 5,99 €
3 arviolta varastossa: 3.10.2022
D-Link tuotenumero DMC-700SC/E
Dustin tuotenumero 5010047416

      

Tekniset tiedot DMC-700SC

Yleinen

Valmistaja
Tuotelinja
D-Link DMC
Malli
700SC
Pakattu määrä
1
Verkkokaapelin tyyppi
Valokuitu-mediamuunnin

Kaapeli

Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
RJ-45
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
SC (monitila)

SFP-moduulit

Koko tai muoto
Ulkoinen
Liitettävyystekniikka
Langallinen
Kaapelointityyppi
Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 1000Base-T
Enimmäissiirtoetäisyys
550 m
Ominaisuudet
Automaattinen yhteydenmuodostus, Laitekohtainen automaattinen havaintotoiminto
Yhteensopivuusstandardit
C-Tick, FCC luokka B -hyväksyntä, VCCI Class B ITE

Verkkoyhteydet

Tiedonsiirtoprotokolla
Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus
1 Gbit/s

Laitteisto-ominaisuudet

Liitännät
1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode naaras x 2, 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 naaras
Tilan ilmaisimet
Linkki/toiminta, Teho
Vähimmäiskäyttölämpötila
0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila
40 °C
Toimintakosteus
10 - 90%

Mitat & paino

Leveys
8.8 cm
Syvyys
12 cm
Korkeus
2.5 cm
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Asiakirjat DMC-700SC

PDF-tiedosto

Muut asiakkaat katsoivat myös