img

Intel Ethernet Sfp+ Sr Optics

Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet

98,58 €
  • Varastostatus: Voidaan lähettää välittömästi 14 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5010384077
  • Valm. tuotenro.
  • E10GSFPSR

Tekniset tiedot

Yleinen
Valmistaja Intel
Tuotelinja Intel
Malli Ethernet SFP+ SR Optics
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
SFP-moduulit
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
Yhteensopivat korttipaikat 1 x SFP+
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 10GBase-SR
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Optinen aallonpituus 850 nm
Laitteisto-ominaisuudet
Liitännät 1 x Ethernet 10GBase-SR
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!