img

Pro Optix SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco GLC-FE-100BX-D)

Fast Ethernet

31,62 €
  • Varastostatus: Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011125645
  • Valm. tuotenro.
  • GLC-FE-100BX-D-P

Tekniset tiedot

Yleinen
Valmistaja Pro Optix
Tuotelinja Pro Optix
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Kaapeli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
SFP-moduulit
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
OEM-valmistajan vastaava osanumero Cisco GLC-FE-100BX-D
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 100Base-BX-D
Enimmäissiirtoetäisyys 20000 m
Ominaisuudet Bi-Directional (BiDi), Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla Fast Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 0.1 Gbps
Optinen aallonpituus 1550 (TX) / 1310 (RX) nm
Laitteisto-ominaisuudet
Liitännät 1 x Ethernet 100Base-BX-D - LC single-mode naaras x 2
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 70 °C
Takuu
Tyyppi Rajoitettu elinaikainen takuu
Huolto ja tuki Rajoitettu takuu - elinikä
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!