img

Pro Optix SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco SFP-10G-BX-D-LR20)

10 Gigabit Ethernet

172,98 €
  • Varastostatus: Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011125730
  • Valm. tuotenro.
  • SFP-10G-BX-D-LR20-O

Tekniset tiedot

Yleinen
Valmistaja Pro Optix
Tuotelinja Pro Optix
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
Kaapeli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
SFP-moduulit
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
OEM-valmistajan vastaava osanumero Cisco SFP-10G-BX-D-LR20
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 10GBase-LR
Enimmäissiirtoetäisyys 20000 m
Ominaisuudet Bi-Directional (BiDi), Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla 10 Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 10 Gbps
Optinen aallonpituus 1330 (TX) / 1270 (RX) nm
Laitteisto-ominaisuudet
Liitännät 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode naaras x 2
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 70 °C
Takuu
Tyyppi 3 vuoden takuu
Huolto ja tuki Rajoitettu takuu - 3 vuotta
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!