img

Pro Optix QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli (vastaavuus: Cisco QSFP-40G-eSR4)

40 Gigabit Ethernet

123,38 €
  • Varastostatus: Tilaustuote
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5011125910
  • Valm. tuotenro.
  • QSFP-40G-ESR4-O

Tekniset tiedot

Yleinen
Valmistaja Pro Optix
Tuotelinja Pro Optix
Pakattu määrä 1
Verkkokaapelin tyyppi QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli
Kaapeli
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
SFP-moduulit
Koko tai muoto Vaihtomoduuli
OEM-valmistajan vastaava osanumero Cisco QSFP-40G-eSR4
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 40GBase-ESR4
Enimmäissiirtoetäisyys 300 m
Ominaisuudet Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla 40 Gigabit Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 40 Gbps
Optinen aallonpituus 850 nm
Laitteisto-ominaisuudet
Liitännät 1 x Ethernet 40GBase-ESR4 - monimuoto LC naaras x 2
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 70 °C
Takuu
Tyyppi 3 vuoden takuu
Huolto ja tuki Rajoitettu takuu - 3 vuotta
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!