TP-Link MC110CS
TP-Link MC110CS
TP-Link MC110CS
TP-Link MC110CS
TP-Link MC110CS
TP-Link MC110CS
TP-Link MC110CS

TP-Link MC110CS 

29,90 €
Toimitus alkaen 5,99 €
Voidaan lähettää välittömästi (13 jäljellä)
TP-Link tuotenumero MC110CS
Dustin tuotenumero 5010872711

Lyhyt kuvaus

  • Yhteysteknologia
    Langallinen
  • Kuituporttien määrä
    1
  • Valokuituliitin
    SC
Tälle tuotteelle ei ole saatavilla tuotekuvausta.

Tekniset tiedot MC110CS

Ylätunniste

Valmistaja

Verkko

Tiedonsiirron enimmäisnopeus
100 Mbit/s
Verkkostandardit
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Auto MDI/MDI-X
Kyllä
Duplex-järjestelmä
Puolikas, Täysi
Ethernet LAN -datanopeudet
10, 100 Mbit/s
Ethernet kaapelointiteknologia
100BASE-FX, 100BASE-T, 10BASE-T
Tuetut kaapelityypit
Cat3, Cat4, Cat5

Liitettävyys

Yhteysteknologia
Langallinen
Ethernet LAN (RJ-45) -portit
1
Kuituporttien määrä
1
Valokuituliitin
SC

Suorituskyky

Suurin siirtoetäisyys
12500 m
Aallonpituus
1310 nm
Valokuidun rakenne
Yksittäistila

Suunnittelu

Sisäinen
Ei
LED-merkkivalot
Kyllä
Tuotteen väri
Musta

Virranhallinta

Tehonkulutus (maks.)
2.4 W

Paino ja mitat

Tuotteen leveys
95 mm
Tuotteen syvyys
73 mm
Tuotteen korkeus
27 mm

Ympäristöolosuhteet

Käyttölämpötila (T-T)
0 - 40 °C
Varastointilämpötila
-40 - 70 °C
Käytön suhteellinen kosteus (H-H)
10 - 90 %
Säilytysympäristön kosteus
5 - 90 %

Tekniset tiedot

Kestävän kehityksen sertifikaatit
RoHS

Logistiikkatiedot

Harmonoidun järjestelmän nimikkeistökoodi (HS)
85176990
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.

Asiakirjat MC110CS

PDF-tiedosto

Muut asiakkaat katsoivat myös