img
img
img
img
img

TP-Link MC110CS

Valokuitu-mediamuunnin RJ-45 SC single-mode

42,78 €
  • Varastostatus: Voidaan lähettää välittömästi 4 jäljellä
  • Toimitus alkaen: 5,99 €
  • Tuotenumero
  • 5010872711
  • Valm. tuotenro.
  • MC110CS

Tekniset tiedot

Yleistä
Valmistaja TP-LINK
Tuotelinja TP-LINK
Malli MC110CS
Tyyppi Valokuitu-mediamuunnin
Verkkoyhteydet
Tiedonsiirtoprotokolla Ethernet, Fast Ethernet
Tiedonsiirtonopeus 100 Mbps
Enimmäissiirtoetäisyys 20 km
Optinen aallonpituus 1310 nm
Yhteensopivuusstandardit IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi RJ-45
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC single-mode
Laitteisto-ominaisuudet
Koko tai muoto Ulkoinen
Liitettävyystekniikka Langallinen
Kaapelointityyppi Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX
Vasen liitäntätyyppi RJ-45
Oikea liitäntätyyppi SC single-mode
Liitännät 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 naaras, 1 x Ethernet 100Base-FX - SC single-mode
Tilan ilmaisimet Törmäystila, Portin kaksisuuntaisuustoiminto, Teho, Linkki/toiminta
Ominaisuudet Vuonhallinta, Vuorosuuntainen toiminto, Kaksisuuntainen toiminto, Automaattinen yhteydenmuodostus, Automaattinen maa-satelliittiyhteys (auto MDI/MDI-X)
Tyyppi Ulkoinen virtasovitin
Yhteensopivuusstandardit FCC
Vähimmäiskäyttölämpötila 0 °C
Enimmäiskäyttölämpötila 40 °C
Toimintakosteus 10 - 90%
Mitat & paino
Leveys 9.5 cm
Syvyys 7.3 cm
Korkeus 2.7 cm
Katso Black Friday tarjoukset ennen muita!