Direktronik Fiberoptic cable SC LC Duplex Yksimuoto 9/125 7m
Pituus 7, 7 m
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC, SC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
59 €
15 jäljellä
65 €
5 jäljellä
Deltaco Verkon kaapeli Monimuoto LC Monimuoto LC
Pituus 100 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
36 €
5 jäljellä
Deltaco Verkon kaapeli ST-toiminto (monitila) SC (monitila)
Pituus 500 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi ST-toiminto (monitila)
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC (monitila)
27,90 €
2 jäljellä
Deltaco Verkon kaapeli SC single-mode SC single-mode
Pituus 50 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC single-mode
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC single-mode
20,46 €
12 jäljellä
Deltaco Verkon kaapeli LC single-mode LC single-mode
Pituus 150 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
21,70 €
32 jäljellä
Deltaco Verkon kaapeli LC/APC single-mode LC/APC single-mode
Pituus 100 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/APC single-mode
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC/APC single-mode
27,90 €
2 jäljellä
Deltaco Verkon kaapeli SC single-mode LC single-mode
Pituus 50 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC single-mode
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
21,70 €
9 jäljellä
Deltaco Verkon kaapeli SC single-mode LC single-mode
Pituus 150 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC single-mode
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
21,70 €
45 jäljellä
Deltaco Kytkentäkaapeli LC/UPC monitila ST/UPS multi-mode
Pituus 100 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC/UPC monitila
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi ST/UPS multi-mode
24,18 €
6 jäljellä
Deltaco Verkon kaapeli SC (monitila) SC (monitila)
Pituus 50 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC (monitila)
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC (monitila)
21,70 €
8 jäljellä
Deltaco Verkon kaapeli SC (monitila) SC (monitila)
Pituus 100 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC (monitila)
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC (monitila)
22,94 €
8 jäljellä
Deltaco Kytkentäkaapeli SC/UPC moni-tila SC/UPC moni-tila
Pituus 200 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC moni-tila
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC/UPC moni-tila
30,38 €
6 jäljellä
Deltaco LCSC-81 LC single-mode SC single-mode
Pituus 100 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC single-mode
11,78 €
Ubiquiti Verkon kaapeli LC single-mode LC single-mode
Pituus 9140 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
203,98 €
Deltaco LCSC-83 LC single-mode SC single-mode
Pituus 300 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC single-mode
13,02 €
18 €
Deltaco Verkon kaapeli Monimuoto LC Monimuoto LC
Pituus 50 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
48,98 €
37 €
Deltaco LCSC-82 LC single-mode SC single-mode
Pituus 200 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC single-mode
13,02 €