Verkossa on nyt liikkeellä huijaussähköposti, joka näyttää tulevan Dustinilta. Sähköpostissa lukee, että osallistumalla kyselyyn saat korvaukseksi lahjan. Sähköposti ei tule Dustinilta ja kehotamme jättämään viestin avaamatta.

Deltaco Verkon kaapeli LC LC Duplex Yksimuoto 9/125 15m
Pituus 15, 15 m
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
65 €
3 jäljellä
Microconnect Verkon kaapeli Monimuoto SC/PC Monimuoto SC/PC Monimuoto 50m
Pituus 50, 50 m
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto SC/PC, Monimuoto SC/PC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto SC/PC, Monimuoto SC/PC
Kuituoptiikan tyyppi Monimuoto
92,38 €
5 jäljellä
Deltaco Verkon kaapeli Monimuoto LC SC (monitila)
Pituus 100 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC (monitila)
36 €
13 jäljellä
Deltaco Verkon kaapeli ST LC Duplex Monimuoto 62,5/125 5m
Pituus 5, 5 m
Left Connector Type ST
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
44 €
6 jäljellä
Deltaco Verkon Kaapeli LC LC Duplex Yksimuoto 9/125 1m
Pituus 1, 1 m
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
33 €
5 jäljellä
Deltaco LCLC-61-5 Monimuoto LC Monimuoto LC
Pituus 100 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
21,70 €
1 jäljellä
Deltaco Verkon kaapeli SC single-mode LC single-mode
Pituus 700 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC single-mode
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
26,66 €
1 jäljellä
259,78 €
Ubiquiti Verkon kaapeli LC single-mode LC single-mode
Pituus 9140 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC single-mode
179,18 €
Microconnect Verkon kaapeli SC SC
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC
61,38 €
Direktronik Verkon kaapeli LC SC Simplex Yksimuoto 9/125 5m
Pituus 5, 5 m
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC, SC
Duplex/Simplex Simplex
18 €
Direktronik Verkon kaapeli LC SC Simplex Yksimuoto 9/125 1m
Pituus 1, 1 m
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC, SC
Duplex/Simplex Simplex
14 €
Deltaco Verkon kaapeli Monimuoto LC Monimuoto LC Monimuoto
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC, Monimuoto LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC, Monimuoto LC
Kuituoptiikan tyyppi Monimuoto
26 €
Deltaco Verkon kaapeli Monimuoto LC Monimuoto LC
Pituus 100 cm
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC
36 €
Microconnect Verkon kaapeli SC LC Duplex Yksimuoto 9/125 3m
Pituus 3, 3 m
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC, SC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
48,98 €
Deltaco Verkon kaapeli LC LC Duplex Monimuoto 62,5/125 1m
Pituus 1, 1 m
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
27 €
Deltaco Verkon kaapeli Monimuoto LC Monimuoto LC Monimuoto
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC, Monimuoto LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi Monimuoto LC, Monimuoto LC
Kuituoptiikan tyyppi Monimuoto
49 €
Direktronik Kytkentäkaapeli LC LC Simplex Yksimuoto 9/125 15m
Pituus 15, 15 m
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Duplex/Simplex Simplex
27 €
Deltaco Verkon kaapeli SC LC Duplex Yksimuoto 9/125 5m
Pituus 5, 5 m
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC, SC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
55 €
Deltaco Verkon kaapeli SC SC Duplex Monimuoto 62,5/125 5m
Pituus 5, 5 m
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi SC, SC
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi SC, SC
Duplex/Simplex Duplex
37 €