Direktronik Kytkentäkaapeli LC/UPC LC/UPC OS2 10m

DirektronikKytkentäkaapeliLC/UPC LC/UPC OS2 10m

30,95 €
Toimitus alkaen 5,99 €
Voidaan lähettää 48 tunnin kuluessa
Direktronik tuotenumero 117-0642
Dustin tuotenumero 5010674618

Lyhyt kuvaus

  • Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
    LC/UPC
  • Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
    LC/UPC
  • Ytimen/verhoilun läpimitta
    9 / 125 micron
  • Yhteensopivuusstandardit
    OS2
  • Pituus
    10 m
Tälle tuotteelle ei ole saatavilla tuotekuvausta.

Tekniset tiedot Kytkentäkaapeli

Ylätunniste

Valmistaja

Kaapeli

Tekniikka
Kuituoptinen
Kuituoptinen tyyppi
Yksimuoto
Vaippamateriaali
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vasemmanpuoleisen liittimen tyyppi
LC/UPC
Vasemmanpuoleisen liittimen sukupuoli
Uros
Vasemmanpuoleisten liittimien määrä
1
Oikeanpuoleisen liittimen tyyppi
LC/UPC
Oikeanpuoleisen liittimen sukupuoli
Uros
Oikeanpuoleisten liittimien määrä
1
Ytimen/verhoilun läpimitta
9 / 125 micron
Yhteensopivuusstandardit
OS2
Kuitujen määrä
1

Muuta

Väri
Keltainen

Mitat & paino

Pituus
10 m
Tälle tuotteelle ei ole lisävarusteita.